Thief Guild - Gildia Złodzieja

Wejdź tutaj, jeśli utknąłeś w którejś fanmisji, potrzebujesz pomocy, chcesz wyrazić swoją opinię, podzielić się przemyśleniami na temat własnych lub cudzych FMs.

Moderator: Mixthoor

Awatar użytkownika
Marzec
Arcykapłan
Posty: 1494
Rejestracja: 22 listopada 2006, 11:13
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Thief Guild - Gildia Złodzieja

Post autor: Marzec »

Ten post jest przyklejony (thx Mixthoor) i będzie w miarę regularnie aktualizowany o najważniejsze info :)


FAQ


Po co kolejna strona z fanmisjami?
Kolejna, ale pierwsza taka duża w historii polskiej sceny Thiefa ;) [Pamiętamy, Thief Age :) ] Dołącz do Thief Guild, gdzie wraz z innymi twórcami i graczami staramy się zbudować centrum świata fanmisji!!!

Ja tylko czasem gram w jakieś misje, ale DromEd to dla mnie czarna magia.
Na Thief Guild staramy się zbudować katalog fanmisji, dopracowany najlepiej jak to możliwe. Taka baza danych jest miejscem właśnie dla graczy. Misje można wyszukiwać po rzeczywistej ocenie innych użytkowników, a samemu, oddając ocenę na daną produkcję, już nigdy nie zapomnimy w którą misję już graliśmy, a w którą jeszcze nie.
Oprócz ocen, część graczy wystawia też misjom recenzje. Recenzje

Kiedyś stworzyłem/am parę misji, ale to stare dzieje, po co zakładać konto?
Konto nie oznacza od razu aktywnego uczestnictwa w tworzeniu misji. Ulepszając swoje konto do konta twórcy (bez obaw - za darmo ;)) dostaniesz bezpośredni dostęp do strony każdej swojej misji. W łatwy sposób możesz zaktualizować wszystkie dane: Briefing Text, Dokładna data wydania, Plik Readme, Oficjalna solucja, Oficjalna lista łupów, Oficjalne Screenshoty, filmy, a może coś jeszcze?
To proste! Więcej info znajdziesz tutaj.

Twoja strona jest dziurawa, brak informacji na temat wielu misji
... i tu wkracza trzecia grupa użytkowników ;) Są nią Keeperzy. Sprawują pieczę nad contentem strony. Patrzą gdzie czegoś brakuje i uzupełniają braki. Po zatwierdzeniu propozycji zmian przez strażników starszych rangą, księgi biblioteki Thief Guild zostają zaktualizowane, a Garrett tym razem znajdzie to czego szukał ;)
Każda kontrybucja nagradzana jest punktami reputacji. Co dają punkty, pozostaje na dzień dzisiejszy kwestią otwartą. Jednak mam kilka pomysłów, które planuję zrealizować w zgodzie z grupą użytkowników o odpowiedniej reputacji. Te kroki staram się wdrożyć na stronie już najszybciej jak to możliwe.

Ponadto, w każdym miesiącu coś nowego pojawia się na portalu. Staram się te zmiany zbierać w formie podsumowania i zamieszczam na angielskim "forum" po zakończeniu miesiąca.


Poniżej treść oryginalnego posta:

---

Cześć,

po dwóch latach sporadycznej pracy po godzinach, w okolicach dwudziestej rocznicy Thief: The Dark Project, oraz kilka dni przed zlotem Polskiego Forum ;) z dumą pragnę zaprezentować mój własny portal poświęcony fanmisjom:

https://www.thiefguild.com/

Chciałbym zachęcić osoby, które podzielają mój wieloletni entuzjazm do fanmisji i dysponują czasem, jaki mogłyby przeznaczyć na przyczynienie się do jeszcze lepszego przechowywania informacji o fanmisjach. Polskie Forum jest pierwszym miejscem, na którym pojawia się informacja o stronie (pomijając mojego martwego bloga o fanmisjach ;) - tak, nowa strona jest oczywistą kontynuacją tego co było wcześniej). Mam nadzieję, że moderatorzy będą przychylni i podzelą moje spojrzenie na sprawę - to właśnie tu mogę znaleźć osoby, z którymi będzie można wspólnie wycisnąć maksimum potencjału. Można przenieść wątek do innego działu, jeśli uznacie to za stosowne.

Rejestracja jest obecnie zamknięta i prawdopodobnie otworzę ją po odbyciu się zlotu Forum. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu przez przycisk e-mail lub PW, jak również zapraszam do spotkania się osobiście niebawem :)

Poniżej wklejam dla wygody tekst powitalny, dostępny również na stronie aktualności w dwóch językach: polskim, angielskim.

Aktualności: https://www.thiefguild.com/news/

Strona ThiefGuild.com jest, póki co, w trzech językach i będzie celować w globalną społeczność fanowską Thiefa.

Linki do umarłego bloga "Thieved" proszę podmienić na nowy portal.
Chcemy sprawić, aby informacja o fanmisjach była bardziej dostępna i przejrzysta. Pragniemy to zrobić w taki sposób, żeby zarówno surowe dane jak i wrażenia graczy mogły być przechowywane i udostępniane w bazie danych, tworzonej przez społeczność fanowską.

Mija już 20 lat istnienia silnej i aktywnej społeczności graczy tytułów z serii Thief. W tym czasie, pokazaliśmy że chcemy więcej i więcej kultowej, ikonicznej rozgrywki znanej z gry o pozostawaniu w cieniu. Oprócz tego, pokazaliśmy, że potrafimy poruszać się w znanym nam uniwersum i poszerzać je o niezbadane dotąd horyzonty. Nieważne czy mówimy o fanmisjach do oryginalnej serii Thief, czy o utworzonej całkowicie przez fanów, niezależnej grze inspirowanej Thiefem: The Dark Mod - społeczność moderska stworzyła ogromną ilość wysokiej jakości grywalnego materiału ... i wcale nie zapowiada się na żadne zmiany w tej kwestii.

Patrząc na to, co już mamy oraz myśląc o tym, co może nadejść, dajemy wam ThiefGuild.com i dokładamy wszelkich starań, aby zorganizować istniejące zasoby oraz pomóc przyszłym zasobom stać się jeszcze bardziej zorganizowanym. Naszą społecznościową misją jest pomoc innym w dotarciu do informacji o fanmisjach w przystępny i wygodny sposób. A misja nasza ma kilka celów.

Pierwszym z nich jest zapewnienie podstawowego katalogu wszystkich dotychczas wydanych fanmisji. Ufamy, że możemy osiągnąć to z waszą pomocą, udostępniając wam system przypominający strony typu wiki, gdzie możemy wspólnie budować naszą bazę danych i razem dbać o jakość jej treści. Mając na uwadze zróżnicowane gusta graczy, organizujemy fanmisje w gatunki oraz dajemy wam możliwość oceny i recenzji fanmisji, tak aby inni gracze mogli jeszcze szybciej znaleźć najbardziej interesujące ich pozycje.

Lecz to tylko początek bardzo długiej edu... Cóż, mamy wiele pomysłów i nie możemy się doczekać, aby wcielić je w życie najszybciej jak to tylko możliwe! Jednakże, do wszystkiego będziemy dochodzić krok po kroku, mając gdzieś z tyłu głowy odległe cele oraz pamiętając o tym, że zwrot akcji też czasem jest możliwy. Wiemy, że to jest tak jak na obrazku załączonym do tego artykułu - jest to początek nowej, zwykłej misji, lecz kto wie jak rozwinie się dalsza część fabuły po ukończeniu pierwszych celów? Ufamy jednak, że razem jesteśmy w stanie zdobyć pokaźną sumkę łupów.

Zwracamy uwagę na to, żeby nie doszukiwać się większych związków między Thief Guild a jedną z oryginalnych misji Thieves Guild, którą możecie znaleźć w dodatku do pierwszej części gry: Thief Gold. Nasza gildia skupia się tylko na jednym złodzieju - na tym, w którego każdy z nas zmienia się, kiedy tylko rozpoczynamy nową misję.

Konrad
Ostatnio zmieniony 17 września 2020, 22:44 przez Marzec, łącznie zmieniany 4 razy.
www.thiefguild.com - Gildia Złodzieja
Awatar użytkownika
Juliusz
Złodziej
Posty: 2774
Rejestracja: 04 stycznia 2004, 11:28
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Re: Thief Guild - Gildia Złodzieja

Post autor: Juliusz »

O! Widzę projekt życia! :)

Strona wygląda dobrze - przyjemnie, bym rzekł. Choć wiadomo - trzeba wypełnić treścią, żeby ludzie sięgali do niej zamiast do innych podobnych portali.

Podoba mi się wyszukiwanie po tagach. I możliwość prowadzenia dyskusji.

Ile masz w sumie FM'ek już w bazie?
(o, widzę, że jest nawet moja, choć bez opisu jeszcze.)

Jeśli miałbym wskazać na coś, czego mi brakuje, to screenshoty. Wygląda, jakbyś zaprojektował to z myślą tylko o 1 zrzucie na misję.

Ogólnie dobra robota!
Awatar użytkownika
Marzec
Arcykapłan
Posty: 1494
Rejestracja: 22 listopada 2006, 11:13
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Thief Guild - Gildia Złodzieja

Post autor: Marzec »

Dzięki za miłe słowa, Juliusz.

Czy ja wiem czy to projekt życia :) jeśli tak, to miejmy nadzieję, że jeden z kilku :)

Odpowiadając na Twoje pytanie, nie chce się wierzyć, ale wszystkich fanmisji jest niemal 1,5 tys. Pozostaje kwestia fanmisji, które są częścią kampanii i trzeba by je połączyć w jedną całość.

Tak, na razie jest jeden zrzut na misję. Pierwotnie miało to spełniać rolę czegoś w rodzaju "okładki". O galerii zrzutów per misja będziemy myśleć.
www.thiefguild.com - Gildia Złodzieja
Awatar użytkownika
Nivellen
Złodziej
Posty: 2799
Rejestracja: 30 stycznia 2003, 23:21

Re: Thief Guild - Gildia Złodzieja

Post autor: Nivellen »

Gratuluję :) Stronka wygląda bardzo stylowo, a jednocześnie ma wygodny, nowoczesny layout, który pomaga w wyszukaniu potrzebnych informacji/fanmisji. Dobra robota :oki
Jeśli lubisz mroczne tajemnice i zamki...
Zapraszam do obejrzenia zrzutów z powstającej Fanmisji
Awatar użytkownika
Marzec
Arcykapłan
Posty: 1494
Rejestracja: 22 listopada 2006, 11:13
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Thief Guild - Gildia Złodzieja

Post autor: Marzec »

Dzięki Niv :) "Gratulacje" mogą się należeć, ale za powrót z kosmosu na Ziemię... Mianowicie, gdybym nie podjął pewnych drastycznych decyzji, to pewnie jeszcze tak kilka lat poczekalibyśmy z otworzeniem stronki :shock: No ale nie ukrywam, że pewne okoliczności zewnętrzne też pomogły w realizacji sprawy :)

Z innej beczki, może kiedyś również i Twoja FMka zagości na łamach strony? ;) (Pytanie było oczywiste, musiałem :) )
www.thiefguild.com - Gildia Złodzieja
Awatar użytkownika
Marzec
Arcykapłan
Posty: 1494
Rejestracja: 22 listopada 2006, 11:13
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Thief Guild - Gildia Złodzieja

Post autor: Marzec »

Dla wygody dodałem wczoraj możliwość subskrybcji newsów i najnowszych wydań fanmisji (osobno) za pomocą ATOM i RSS :) W dzisiejszej notce krótko o naszym skromnym spotkaniu w W-wie :)
www.thiefguild.com - Gildia Złodzieja
Awatar użytkownika
Marzec
Arcykapłan
Posty: 1494
Rejestracja: 22 listopada 2006, 11:13
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Thief Guild - Gildia Złodzieja

Post autor: Marzec »

Zapraszam na stronę do zapoznania się z nowym ficzerem - robotami. W miarę upływu czasu, problemy z brakiem linków pobierania fanmisji powinny się rozwiązać :)
www.thiefguild.com - Gildia Złodzieja
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5183
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: Thief Guild - Gildia Złodzieja

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Jak coś od teraz do każdego wątku o nowej fanmisji dodaję link do Thief Guild ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Marzec
Arcykapłan
Posty: 1494
Rejestracja: 22 listopada 2006, 11:13
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Thief Guild - Gildia Złodzieja

Post autor: Marzec »

Dzięki wielkie :) Myślę, że część wizyt na polskim forum ogranicza się do aktualności z fanmisji. Dzięki podlinkowaniom, więcej osób będzie mogło dowiedzieć się o stronie :)
www.thiefguild.com - Gildia Złodzieja
Awatar użytkownika
Marzec
Arcykapłan
Posty: 1494
Rejestracja: 22 listopada 2006, 11:13
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Thief Guild - Gildia Złodzieja

Post autor: Marzec »

W dniu wczorajszym rejestracja na portalu została oficjalnie otwarta.

Zainteresowanych zapraszam do dołączenia do grona członków gildii - zarówno te osoby, które chciałyby pomóc w prowadzeniu bazy danych, jak i zwykłych userów, których interesuje ocenienie kilku misji.

Zapraszam do zapoznania się z notką:
https://www.thiefguild.com/news/1/7252/ ... uz-otwarta

Rejestracja konta:
https://www.thiefguild.com/register/

Za współpracę w utworzeniu galerii avatarów pragnę podziękować wszystkim artystom. Brawa za ich rewelacyjne fanarty. Specjalne owacje dla jednego z forumowiczów - DoctorGurgul, bardzo dobra, pogańska robota!

Mam nadzieję, że galeria odzwierciedla wysoki poziom artystycznej społeczności Thiefa, jak również będzie zalążkiem czegoś większego w przyszłości. Co to będzie? To wy macie prawo zadecydować, w którą stronę uda się portal, stając się jego użytkownikami.

Strona jest dostępna w języku angielskim i polskim, choć w kwestii tego drugiego brakuje jeszcze kilku tekstów.
Ostatnio zmieniony 18 listopada 2018, 15:16 przez Marzec, łącznie zmieniany 1 raz.
www.thiefguild.com - Gildia Złodzieja
Awatar użytkownika
SPIDIvonMARDER
Garrett
Posty: 5183
Rejestracja: 29 stycznia 2008, 21:32
Lokalizacja: Świątynia Nieba z Zaginionego Miasta
Płeć:
Kontakt:

Re: Thief Guild - Gildia Złodzieja

Post autor: SPIDIvonMARDER »

Urra! Urra! Urra! :sword:
Obrazek
Awatar użytkownika
Juliusz
Złodziej
Posty: 2774
Rejestracja: 04 stycznia 2004, 11:28
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Re: Thief Guild - Gildia Złodzieja

Post autor: Juliusz »

Gratuluję progresu w Twoim projekcie!
Mam nadzieję, że z czasem strona nabierze rozpędu i wypełni się dodatkową treścią. (komentarze/recenzje i galeria screen'ów). Ew. linki do takowych na TTLG, a screeny to na darkfatu.org.

Pytanko - czy zamierzasz połączyć jakoś zarejestrowanych użytkowników z autorami misji? I jeśli tak, to czy trzeba mieć tego samego username'a?
Awatar użytkownika
Marzec
Arcykapłan
Posty: 1494
Rejestracja: 22 listopada 2006, 11:13
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Thief Guild - Gildia Złodzieja

Post autor: Marzec »

Dziur w treści jest stanowczo za dużo, ale części nie da się inaczej uzupełnić niż ręcznie:
- zrzuty
- kategorie (gatunki)
- zespół twórców i briefing z readme

To co automatycznie można uzupełnić, mechaniczne roboty chodzą i skanują dzięki zaawansowanej technologii ojca Karrasa ;)

Średnio co kilka dni robot uzupełnia download linki dla misji z jednego roku. Jak dobrze pójdzie, w miesiąc lub dwa uda się uzupełnić wszystkie odnośniki.

Komentarze są już funkcjonalne, jednak przyznaję że wystawianie recek to nie mniej istotna funkcja, która powinna być w pewnym sensie oddzielona lub częściowo oddzielona od komentarzy.

Co do screenów z darkfate'u... Na razie wrzucam po jednym screenie na nowo wydaną misję. W przyszłości będę musiał rozpracować koncepcję galerii zarządzanych zarówno przez autorów jak i samych graczy.

I tu zmierzam do odpowiedzi na Twoje ostatnie pytanie ;) Otóż właśnie pracuję nad pilotażową funkcją, gdzie twórcy będą mogli zarządzać własnymi stronami swoich fanmisji. Z tego też powodu pojawiło się już coś takiego jak "oficjalne konto twórcy" - szukaj glifów na dole strony głównej gdzie są userzy ;)

Twoje konto można potwierdzić w dowolny sposób:
- najprostszy: założyć konto z adresem e-mail takim jak readme twoich fanmisji
- napisać PM do mnie na TTLG lub PL forum z prośbą o powiązanie konta

Na tą chwilę, kiedy nie ma jeszcze zrobionego zarządzania fanmisjami, jedyne czym możesz się cieszyć z oficjalnego konta to ładny glif obok username ;) oraz swego rodzaju reklama fanmisji poprzez klikadło do twoich fanmisji na twoim profilu.

Zapraszam do zakładania takiego czy innego konta - każde konto motywuje mnie do pisania nowych linijek kodu :D

Edit: Do konta twórcy nie trzeba mieć tego samego username. Warto pomyśleć o użyciu tego samego pseudo co w readme wydanych fanmisji, bo przecież tak gracze będą rozpoznawać twórcę.
www.thiefguild.com - Gildia Złodzieja
Awatar użytkownika
Juliusz
Złodziej
Posty: 2774
Rejestracja: 04 stycznia 2004, 11:28
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Re: Thief Guild - Gildia Złodzieja

Post autor: Juliusz »

Juliusz pisze:To co automatycznie można uzupełnić, mechaniczne roboty chodzą i skanują dzięki zaawansowanej technologii ojca Karrasa ;)
No, nieźle! Czy to ma coś wspólnego z włamywaniem się, czy tak się dzisiaj praktykuje pozyskiwanie danych? :)
Juliusz pisze:Edit: Do konta twórcy nie trzeba mieć tego samego username. Warto pomyśleć o użyciu tego samego pseudo co w readme wydanych fanmisji, bo przecież tak gracze będą rozpoznawać twórcę.
Dzięki za odpowiedź. Założyłem konto pod swoim starym nickiem (aktualnym na TTLG) - PinkDot.
Awatar użytkownika
Marzec
Arcykapłan
Posty: 1494
Rejestracja: 22 listopada 2006, 11:13
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Thief Guild - Gildia Złodzieja

Post autor: Marzec »

Juliusz pisze:
Marzec pisze:To co automatycznie można uzupełnić, mechaniczne roboty chodzą i skanują dzięki zaawansowanej technologii ojca Karrasa ;)
No, nieźle! Czy to ma coś wspólnego z włamywaniem się, czy tak się dzisiaj praktykuje pozyskiwanie danych? :)
Co prawda na stronie robota widnieje opis o wchodzeniu do cudzej posiadłości, ale to tylko luźne nawiązanie do charakteru gry komputerowej ;)

To jest normalny robot pełzający, który pobiera i przetwarza dane ze strony internetowej. Oświadczenie o zgodzie na pobieranie danych z rosyjskiej strony jest tutaj.
Juliusz pisze: Dzięki za odpowiedź. Założyłem konto pod swoim starym nickiem (aktualnym na TTLG) - PinkDot.
Witam kolejnego twórcę :zdr Dzięki tobie narzędzia do zarządzania fanmisjami pojawią się jeszcze szybciej!
www.thiefguild.com - Gildia Złodzieja
Awatar użytkownika
Juliusz
Złodziej
Posty: 2774
Rejestracja: 04 stycznia 2004, 11:28
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Re: Thief Guild - Gildia Złodzieja

Post autor: Juliusz »

Aha, ciekawe - nie wiedziałem, że panuje taka kultura wśród internetowych robotów... ;)
Marzec pisze:Witam kolejnego twórcę :zdr Dzięki tobie narzędzia do zarządzania fanmisjami pojawią się jeszcze szybciej!
Spoko, bez przesady z tym twórcą - raptem jedną misyjkę konkursową kiedyś skubnąłem. No, do tego 2 niedkończone misje zaadaptowane przez kogoś innego, ale to już inna kategoria.
Tym niemniej dobrze wiedzieć, że masz parę do dalszej pracy nad stroną! :)
Awatar użytkownika
Marzec
Arcykapłan
Posty: 1494
Rejestracja: 22 listopada 2006, 11:13
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Thief Guild - Gildia Złodzieja

Post autor: Marzec »

Juliusz pisze:Aha, ciekawe - nie wiedziałem, że panuje taka kultura wśród internetowych robotów... ;)
Hehe, istnieje nawet ustandaryzowany format "regulaminu" dla robotów, który wrzucasz na swoją stronę (niewidoczny dla użyszkodników). Jakąkolwiek stronę nie postawisz w Internecie - i tak narażony jesteś na wizytę botów.
Juliusz pisze: Spoko, bez przesady z tym twórcą - raptem jedną misyjkę konkursową kiedyś skubnąłem. No, do tego 2 niedkończone misje zaadaptowane przez kogoś innego, ale to już inna kategoria.
Tym niemniej dobrze wiedzieć, że masz parę do dalszej pracy nad stroną! :)
Jeśli chodzi o tą "misyjkę" to mi się bardzo podobała. Wybija się z tłumu. Pozatym jako autor sam dobrze wiem ile czasu kosztuje taka praca.

Natomiast co do tych dwóch niedokończonych - mógłbyś proszę odświeżyć mi pamięć które to były? Powinieneś znaleźć się również pod tymi FMkami w mojej bazie jako "original author", zakładając że podobnie jest w ich plikach readme.
www.thiefguild.com - Gildia Złodzieja
Awatar użytkownika
Juliusz
Złodziej
Posty: 2774
Rejestracja: 04 stycznia 2004, 11:28
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Re: Thief Guild - Gildia Złodzieja

Post autor: Juliusz »

Marzec pisze:Natomiast co do tych dwóch niedokończonych - mógłbyś proszę odświeżyć mi pamięć które to były? Powinieneś znaleźć się również pod tymi FMkami w mojej bazie jako "original author", zakładając że podobnie jest w ich plikach readme.
Misje Haplo: "Sorrowful Farewell" i "Library of Babel".
Nie ma jeszcze do tych misji dodanych opisów na Thief Guild ( "Roboty - do roboty!!!" ;) )
Awatar użytkownika
Marzec
Arcykapłan
Posty: 1494
Rejestracja: 22 listopada 2006, 11:13
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Thief Guild - Gildia Złodzieja

Post autor: Marzec »

Liczba użytkowników nie jest duża, ale i tak przerosła nasze oczekiwania.

Z tej okazji news specjalny:

https://www.thiefguild.com/news/1/7413/gildia/pl
www.thiefguild.com - Gildia Złodzieja
darkonia
Mechanista
Posty: 406
Rejestracja: 04 lipca 2011, 20:57

Re: Thief Guild - Gildia Złodzieja

Post autor: darkonia »

Mam dwa pytania odnośnie języka:
1. Wprowadzenia/opisy misji wyświetlonych na głównej stronie są Twoje czy autorów?
2. Czy sam tłumaczysz wpisy/aktualności?

Ni stąd, ni zowąd, tak tu sobie narzekam na błędy, jak to mam w zwyczaju, a zapomniałam o najważniejszym. Gratuluję udanego projektu! :-D
- You think us fools?
- Yes... that is irrelevant.
Awatar użytkownika
Marzec
Arcykapłan
Posty: 1494
Rejestracja: 22 listopada 2006, 11:13
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Thief Guild - Gildia Złodzieja

Post autor: Marzec »

Wprowadzenia to kopiuj-wklej z readme fanmisji. Jak do tej pory, dostałem też od dwóch użytkowników opisy z poprawkami językowymi.

Aktualności sam tłumaczę na angielski.
darkonia pisze: Ni stąd, ni zowąd, tak tu sobie narzekam na błędy, jak to mam w zwyczaju, a zapomniałam o najważniejszym. Gratuluję udanego projektu! :-D
Wielkie dzięki :) i zapraszam do dołączenia. Piszesz, że narzekasz, a ja żadnych narzekań nie widzę, tylko konkretne pytania :) Może byłabyś zainteresowana edycją newsów?
www.thiefguild.com - Gildia Złodzieja
Awatar użytkownika
Juliusz
Złodziej
Posty: 2774
Rejestracja: 04 stycznia 2004, 11:28
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Re: Thief Guild - Gildia Złodzieja

Post autor: Juliusz »

@Konrad - strona stroną, ale zaskoczyłeś nas wszystkich swoim udziałem w konkursie! Dobrze, że będziemy mieli polską reprezentację. :)
Skąd bierzesz na to wszystko czas? W świecie Thiefa jesteś bardzo zapracowany - w realu zatem chyba musisz być bezrobotny, co? ;)
Awatar użytkownika
Marzec
Arcykapłan
Posty: 1494
Rejestracja: 22 listopada 2006, 11:13
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Thief Guild - Gildia Złodzieja

Post autor: Marzec »

Ostatnio narzekam na brak zajęć ;)

Portal tworzę w ramach tego czym zajmuję się profesjonalnie, czyli programowaniem i stronami/serwerami www. Skoro już ta kwestia została poruszona, odpowiem i nie będę ukrywał, że Thief Guild jest moją własną inwestycją czasu i pieniędzy. Na zajmowanie się stroną nie poświęcam zbyt wiele czasu. O tym pisałem zarówno w pierwszym poście w wątku (strona powstawała dwa lata, a nie była w tamtej fazie zbyt skomplikowana), jak i na samej stronie Gildii w newsie o robotach. Konkurs rocznicowy trwał również 1 rok, sporo czasu aby zmotywować się i spożytkować godziny eksperymentów w dromedzie :)

Dla mnie to bardzo ważny event w historii społeczności fanów Thiefa i to był duży motywator :)
www.thiefguild.com - Gildia Złodzieja
darkonia
Mechanista
Posty: 406
Rejestracja: 04 lipca 2011, 20:57

Re: Thief Guild - Gildia Złodzieja

Post autor: darkonia »

Marzec pisze:Może byłabyś zainteresowana edycją newsów?
To bardzo ciekawa propozycja, aczkolwiek nie jestem pewna, czy się do tego nadaję. Choć staram się pisać poprawnie, to jednak mój język bywa ciężki w odbiorze. Oprócz tego, brak porządnego komputera uniemożliwia mi poznawanie wielu fanmisji (jedynie te starsze), a w najbliższym czasie nie przewiduję możliwości zakupu nowego.
I nadal nie zdecydowałam, jaki username wybrać. :-D
- You think us fools?
- Yes... that is irrelevant.
Awatar użytkownika
Marzec
Arcykapłan
Posty: 1494
Rejestracja: 22 listopada 2006, 11:13
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Thief Guild - Gildia Złodzieja

Post autor: Marzec »

Username zawsze można zmienić jak się poprosi admina ;)
www.thiefguild.com - Gildia Złodzieja
ODPOWIEDZ