Eeech... nie macie już dość tej gry?

Wkradnij się tutaj, jeśli chcesz porozmawiać o świecie Thiefa, rozważyć zawiłości fabuły i dowiedzieć się czegoś o mitologii stworzonej na potrzeby gry lub poruszyć podobne kwestie.

Moderator: Spidey

Awatar użytkownika
Bańan
Skryba
Posty: 285
Rejestracja: 27 maja 2003, 15:33
Lokalizacja: Sanok

Re: Eeech... nie macie już dość tej gry?

Post autor: Bańan »

Sposób Nivellena i Maverala jest dobry ale do czasu :( Po jakimś czsie mimo, że odstawicie T na nawet dłuższy czas to później jakoś nie chce się wracać. Ileż można: ogłuszać, otwierać zamki, uciekać itd. W końcu nie ma już trików jakich nie znamy nic nas już nie może zaskoczyć. DromEd też nudzi porzeźbiłem trochę i znudziło mi się :( Thiefy 1-2 zostały już wyczerpane. Teraz czekamy na T3. :)
Bańan
śruba + okręt = śrubokręt
Awatar użytkownika
Mellitus
Kurszok
Posty: 515
Rejestracja: 24 sierpnia 2003, 20:03
Lokalizacja: Kraków

Re: Eeech... nie macie już dość tej gry?

Post autor: Mellitus »

Nie chcesz rzeźbić, bić ani dłubać - pisz i maluj.
"Lecz jak mam osiągnąć Eden,
Jeśli ona ma lat dwadzieścia dwa,
A ja jutro skończę siedem"
R. Kasprzycki, Bo jestem powietrzem...
Awatar użytkownika
Maveral
Bruce Dickinson
Posty: 4661
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 12:07
Lokalizacja: Radlin
Płeć:

Re: Eeech... nie macie już dość tej gry?

Post autor: Maveral »

Bańan --> ja po ponad rocznej przerwie chętnie bym sobie zagrał w T1 lub T2, bo nawet już nie pamiętam poszczególnych misji więc grałbym niejako od początku... :wink:
Ciemność jest naszym sprzymierzeńcem!
Awatar użytkownika
Jacek
Strażnik Glifów
Posty: 3200
Rejestracja: 28 sierpnia 2003, 23:05
Lokalizacja: Zwoleń

Re: Eeech... nie macie już dość tej gry?

Post autor: Jacek »

DromEd też nudzi porzeźbiłem trochę i znudziło mi się
Wydaje mi się, żę jestem szczęśliwszy i lepiej mi się gra nie znając Dromeda. Pewnych rzeczy nie powinno się rozkładać na czynniki pierwsze bo tracą swój klimat i aurę tajemniczości, no chyba że ktoś robi FM.
Awatar użytkownika
Bańan
Skryba
Posty: 285
Rejestracja: 27 maja 2003, 15:33
Lokalizacja: Sanok

Re: Eeech... nie macie już dość tej gry?

Post autor: Bańan »

Maveral pisze:Bańan --> ja po ponad rocznej przerwie chętnie bym sobie zagrał w T1 lub T2, bo nawet już nie pamiętam poszczególnych misji więc grałbym niejako od początku... :wink:
Jeśli zagrasz to może będziesz bawił się dobrze, ale możesz się też rozczarować. Nie będziesz już czuł takiego klimatu jak grając pierwszym razem. Nie będziesz zaskoczony rozwojem fabuły. Filmiki między misjami będziesz oglądał bez emocji lub nawet przewiniesz je żeby nie tracić czasu. Mogą też rozczarować cię same misje, które często są gorsze od najlepszych FM'ów. Przez to możesz zrazić się do samej gry. :(
Bańan
śruba + okręt = śrubokręt
Awatar użytkownika
Maveral
Bruce Dickinson
Posty: 4661
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 12:07
Lokalizacja: Radlin
Płeć:

Re: Eeech... nie macie już dość tej gry?

Post autor: Maveral »

W FM'ki nie gram :wink:
Ciemność jest naszym sprzymierzeńcem!
Awatar użytkownika
Bańan
Skryba
Posty: 285
Rejestracja: 27 maja 2003, 15:33
Lokalizacja: Sanok

Re: Eeech... nie macie już dość tej gry?

Post autor: Bańan »

Maveral pisze:W FM'ki nie gram :wink:
O, to najlepsze jeszcze przed tobą :!:
Bańan
śruba + okręt = śrubokręt
Awatar użytkownika
Nivellen
Złodziej
Posty: 2799
Rejestracja: 30 stycznia 2003, 23:21

Re: Eeech... nie macie już dość tej gry?

Post autor: Nivellen »

Zgadzam się, jest kilka fanmisji dużo lepszych od oryginalnych T 1 i 2. Co więcej, Dark Engine jest w nich wykorzystany do granic możliwości.
Jeśli lubisz mroczne tajemnice i zamki...
Zapraszam do obejrzenia zrzutów z powstającej Fanmisji
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Eeech... nie macie już dość tej gry?

Post autor: marek »

Też mi się zaczął nudzić więc wymyśliłem konwersję Thiefa na Mordheim:
http://thief-forum.pl/viewtopic.php?t=1039
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Awatar użytkownika
Ivvan
Poganin
Posty: 747
Rejestracja: 27 września 2003, 08:36

Re: Eeech... nie macie już dość tej gry?

Post autor: Ivvan »

Jestescie poprostu debile... musicie omowic kazdy element gry... nawet ten czy sie komus nudzi thief.... to oczywista... czy wy jestescie robotami ze musicie sie pytac innych kto i jak sie czuje i kogo i co boli ?? naprawde.. macie po tyle lat a jak dzieci. Tyle ze z taka roznica ze po waszych postach czuc tutaj powyzej 20 , 30 , 40 :P
Awatar użytkownika
van_HellSing
Egzekutor
Posty: 1864
Rejestracja: 23 października 2003, 18:48
Lokalizacja: Wejherowo

Re: Eeech... nie macie już dość tej gry?

Post autor: van_HellSing »

Ivvan, znowu sobie grabisz... Sorry, ale na miejscu Piotra to bym cię chyba zbanował :evil:
Überm Sternenzelt richtet Gott, wie wir gerichtet
Awatar użytkownika
Jacek
Strażnik Glifów
Posty: 3200
Rejestracja: 28 sierpnia 2003, 23:05
Lokalizacja: Zwoleń

Re: Eeech... nie macie już dość tej gry?

Post autor: Jacek »

Ivvan, nikt nikogo nie zmusza do czytania i odpowiadania na posty. Jeśli dany temat mnie nie interesuje to po prostu nie biorę udziału w dyskusji, ale właśnie po to jest forum żeby omawiać różne elementy gry i nie tylko. Poza tym z Twojego postu przebija jakaś dziwna nerwowość i pseudopowaga, a nazywanie kogokolwiek debilem to już przegięcie... :evil:
Awatar użytkownika
Juliusz
Złodziej
Posty: 2776
Rejestracja: 04 stycznia 2004, 11:28
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Re: Eeech... nie macie już dość tej gry?

Post autor: Juliusz »

czy wy jestescie robotami ze musicie sie pytac innych kto i jak sie czuje i kogo i co boli ??
Ivvan - widziałeś Ty kiedyś robota, który się pytał drugiego robota, co on czuje i co go boli? Jedyny robot z uczuciami, jaki mi na myśl przychodzi to T800, ale to była fikcja filmowa....
Awatar użytkownika
Ivvan
Poganin
Posty: 747
Rejestracja: 27 września 2003, 08:36

Re: Eeech... nie macie już dość tej gry?

Post autor: Ivvan »

Ivvan, znowu sobie grabisz... Sorry, ale na miejscu Piotra to bym cię chyba zbanował
:shock: ty wiesz co ?? bys odrazu banowal... chcesz to sobie banuj van_HellSing ale ze ktos napisal pare slow na temat co sadzi o danym temacie nie wiem czy ciebie teraz nie podejzewac o osobe nawiedzona... mam przeciez prawo wyrazic moje zdanie na dany temat.... co nie ? rozumiem gdybym klal co chwilke.. ale mam nadzieje ze czytajac moje posty nie bedziesz sie musial leczyc w zakladzie psyhiatrycznym , jestem niegrozny.
Ivvan, nikt nikogo nie zmusza do czytania i odpowiadania na posty.
Swiete slowa Jacek... wiesz chyba raz sie tutaj wpisalem tylko jezeli sie nie myle.... i za kazdym razem temat mnie denerwowal. wogole bukary mnie zaskakuje ale to juz inne buty. nusialem wyrazic swoja opinie na ten temat zebym chociaz mial powod o czym pisac w nim :lol: :-) :ok
Ivvan - widziałeś Ty kiedyś robota, który się pytał drugiego robota, co on czuje i co go boli? Jedyny robot z uczuciami, jaki mi na myśl przychodzi to T800, ale to była fikcja filmowa....
No dobra widzialem wiele robotow nie bede ci wymienial jakie bo to leci na Discovery. Pamietam ze za mlodszych lat naogladalem sie tego pelno a potem snily mi sie jako koszmary po nochach 8-) .
Awatar użytkownika
raju
Ożywieniec
Posty: 81
Rejestracja: 27 października 2003, 20:38
Lokalizacja: W-w

Re: Eeech... nie macie już dość tej gry?

Post autor: raju »

Jedyny robot z uczuciami, jaki mi na myśl przychodzi to T800
Nie zapominaj o Matrixie, tak naprawdę oni wszyscy byli maszynami, tylko architekt był człowiekiem :wink:
Ostatnio zmieniony 19 lutego 2004, 22:49 przez raju, łącznie zmieniany 1 raz.
Quid est veritas?
Awatar użytkownika
Jacek
Strażnik Glifów
Posty: 3200
Rejestracja: 28 sierpnia 2003, 23:05
Lokalizacja: Zwoleń

Re: Eeech... nie macie już dość tej gry?

Post autor: Jacek »

Ivvan pisze:chyba raz sie tutaj wpisalem tylko jezeli sie nie myle.... i za kazdym razem temat mnie denerwowal.
No właśnie, ja nie wypowiadam się/nie wtrącam do tematów, które mnie denerwują. Z tym banowaniem to chodziło Vanowi pewnie o:
Ivvan pisze:Jestescie poprostu debile...
możesz wyrazić dowolną opinię o temacie ale obrażanie forumowiczów nie powinno mieć miejsca.
Ostatnio zmieniony 19 lutego 2004, 22:38 przez Jacek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
van_HellSing
Egzekutor
Posty: 1864
Rejestracja: 23 października 2003, 18:48
Lokalizacja: Wejherowo

Re: Eeech... nie macie już dość tej gry?

Post autor: van_HellSing »

Ivvan - gdyby to był twój pierwszy taki wyskok, to w ogóle nie zwróciłbym uwagi. Niestety nie pierwszy raz zdarza ci się kląć i obrażać innych forumowiczów, że nie wspomnę o niesławnym
► Pokaż Spoiler
.
Überm Sternenzelt richtet Gott, wie wir gerichtet
Awatar użytkownika
Ivvan
Poganin
Posty: 747
Rejestracja: 27 września 2003, 08:36

Re: Eeech... nie macie już dość tej gry?

Post autor: Ivvan »

Nie zapominaj o Matrixie, tak naprawdę oni wszyscy byli maszynami, tylko architekt był człowiekiem (taką teorię przeczytałem na jednym z forów).
Kocham Matrixa... wiecie co ?? nawet jeszcze nie ogladalem Revolution ale to dlatego ze czekam na supeer jakosc.. a posiadam dwie jakosci na kompie juz :D


Ivvan - gdyby to był twój pierwszy taki wyskok, to w ogóle nie zwróciłbym uwagi. Niestety nie pierwszy raz zdarza ci się kląć i obrażać innych forumowiczów, że nie wspomnę o niesławnym hyhy
o boshe co za czlowiek... hyhy nawet ci przeszkadza ? ja ci nie dokuczam.. masz do mnie watki to ja mam do ciebie. ogolem to wiem ze fani Q3 czasem daja zwalke... no ale juz o tym hyhy to juz dawno sie nie spotaklem.... obiecalem.... obiecalem..... i nie pisalem.... do tej pory ....
Poniewaz ten post zawiera dwa slowa "hyhy" prosze o to abyscie nie zwracali uwage na to czy obrazliwie czy zlosliwei zostaly umieszczone.... tylko do przykladu... :lol:
Awatar użytkownika
Juliusz
Złodziej
Posty: 2776
Rejestracja: 04 stycznia 2004, 11:28
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Re: Eeech... nie macie już dość tej gry?

Post autor: Juliusz »

No dobra widzialem wiele robotow nie bede ci wymienial jakie bo to leci na Discovery. Pamietam ze za mlodszych lat naogladalem sie tego pelno a potem snily mi sie jako koszmary po nochach
Nie zapominaj o Matrixie, tak naprawdę oni wszyscy byli maszynami, tylko architekt był człowiekiem
Być może i więcej przykładów się znajdzie, ale zawsze to będą to wytwory ludzkiej wyobraźni. To forum jednakże tworzą ludzie rzeczywiści, a nie roboty (chyba że ktoś kłamał w wątku Kim jesteś złodzieju?....) :)
W każdym razie stwierdziłem, że postrzeganie robota jako istoty czującej i współczującej, jest godne poświęcenia chwili uwagi...... :lol:
Awatar użytkownika
marek
Garrett
Posty: 4775
Rejestracja: 09 grudnia 2003, 08:52
Lokalizacja: Poznań
Płeć:
Kontakt:

Re: Eeech... nie macie już dość tej gry?

Post autor: marek »

Już nie macie się o co kłócić ?????
Chociaż z hyhaniem to już Ivaan przesadzasz
ObrazekObrazek
"No one reads books these days"
Awatar użytkownika
Ivvan
Poganin
Posty: 747
Rejestracja: 27 września 2003, 08:36

Re: Eeech... nie macie już dość tej gry?

Post autor: Ivvan »

W każdym razie stwierdziłem, że postrzeganie robota jako istoty czującej i współczującej, jest godne poświęcenia chwili uwagi......
Osz ty :!!: wredoto jedna... :wink:
Już nie macie się o co kłócić ?????
Chociaż z hyhaniem to już Ivaan przesadzasz
no to nie widziales klutni prawdziwej... pozatym ktos sie tutaj kluci ?? tutaj jest prowadzona dyskusja ale zeby ktos talerzami rzucal to nie slyszalem.... :ok :-) :ok
Awatar użytkownika
Maveral
Bruce Dickinson
Posty: 4661
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 12:07
Lokalizacja: Radlin
Płeć:

Re: Eeech... nie macie już dość tej gry?

Post autor: Maveral »

Ivvan pisze:ogolem to wiem ze fani Q3 czasem daja zwalke...
No dobra jako jeden z fanów Q3 napisze to:
► Pokaż Spoiler
:wink:

Tak wogóle to niepotrzebnie zrobiło się nerwowo. Jak to było w "Chłopaki nie płaczą" - "Spoko stary, trzeba się wyluzować..." :P
Ciemność jest naszym sprzymierzeńcem!
Awatar użytkownika
Maveral
Bruce Dickinson
Posty: 4661
Rejestracja: 11 kwietnia 2003, 12:07
Lokalizacja: Radlin
Płeć:

Re: Eeech... nie macie już dość tej gry?

Post autor: Maveral »

Włąśnie mnie coś zastanowiło. Czy można zrobić taki skrypt, który powoduje zmiane dajmy na to "kurwa" na np. "hyhy" :lol: :wink: Mozna by sobie pisać i pisać bluzgi ,a w poście i tak pisało by "ja cie kuhyhy zaphyhy ty kuhyhy zajhyhy huhyhy" :wink: W zasadzie to ciekawi mnie tylko czy da sie taki skrypcik zrobić, bo posklinać każdy czasem musi jak mu coś tam do huhyhy nie wyjdzie... :twisted:
Ciemność jest naszym sprzymierzeńcem!
Awatar użytkownika
PiotrS
Złodziej
Posty: 2069
Rejestracja: 11 sierpnia 2002, 22:57
Lokalizacja: Rzeszów
Płeć:

Re: Eeech... nie macie już dość tej gry?

Post autor: PiotrS »

Ivvan pisze: ty wiesz co ?? bys odrazu banowal...
Ivvan, Ty też czasami pomyśl, wystarczyło dodać winka [ :wink: ] i nikt nie miałby pretensji, bo wiedzielibyśmy, że żartujesz, a tak zabrzmiało to jak obraza.

Maveral pisze:Włąśnie mnie coś zastanowiło. Czy można zrobić taki skrypt, który powoduje zmiane dajmy na to "kurwa" na np. "hyhy"
Jest taka opcja, można w ten sposób ocenzurować niektóre słowa.
A teraz mam pytanie, czy ty masz osobistego cenzora, który chodzi z Tobą wszędzie? I jak zaczynasz kląć to Cię zagłusza i poprawia, co to nie masz mózgu w głowie? Tak trudno pisząc tutaj powstrzymać się od bluzgów.
Pozdrawiam
PiotrS
Awatar użytkownika
Ivvan
Poganin
Posty: 747
Rejestracja: 27 września 2003, 08:36

Re: Eeech... nie macie już dość tej gry?

Post autor: Ivvan »

Ivvan, Ty też czasami pomyśl, wystarczyło dodać winka [ ] i nikt nie miałby pretensji, bo wiedzielibyśmy, że żartujesz, a tak zabrzmiało to jak obraza.
Wlasnie on mnie obrazil ta propozycja o Zbanowanie mnie. :evil: czy to jest oby napewno normalne o propozycje w Banowaniu ludzi ktorzy maja inne poglady i daja opinie swoja ? chyba nie... wiec jezeli ci koniecznie zalezy van_HellSing na banowaniu jakiegos uzytkownika to stworz sobie jakiegos i popros Piotra aby go zbanowal.... ale to tez watpie bo powinien byc powazny powod do tego. A nie jakies cos tam 8-)
Włąśnie mnie coś zastanowiło. Czy można zrobić taki skrypt, który powoduje zmiane dajmy na to "kurwa" na np. "hyhy" Mozna by sobie pisać i pisać bluzgi ,a w poście i tak pisało by "ja cie kuhyhy zaphyhy ty kuhyhy zajhyhy huhyhy" W zasadzie to ciekawi mnie tylko czy da sie taki skrypcik zrobić, bo posklinać każdy czasem musi jak mu coś tam do huhyhy nie wyjdzie...
W sumie to mozna Maveral ale nie wiem czy te forum by juz nie dostalo miana w ciagu miesiaca o propozycje o nazwanie forum "HYHY Forum" ale jezeli juz ma byc cenzura to wole jednak gwiazdki lub przetlumaczenie na jakies fajne smieszne slowa np. kur....(wiecie o co chodzi) by mialo pirenolo. chodzi o jakie kolwiek smieszne slowa :D nie musza byc w obcych jezykach. Ale takze jestem ciekaw jakby wygladalo z tym "hyhy". Zawsze mozna sprobowac.
ODPOWIEDZ